Правила сайту

Правила сайту advplus.com.ua

  1. Користувачі зобов’язуються дотримуватися законів України під час використання сайту та публікації матеріалів. Заборонені публікації, що суперечать закону, зокрема такі, що розпалюють міжнаціональну та релігійну ворожнечу, закликають до насильства тощо.
  2. Коментарі користувачів не повинні містити образ, провокацій, погроз та іншого, що може порушити права інших користувачів. Адміністрація залишає за собою право видаляти такі коментарі, а в разі систематичних порушень – блокувати облікові записи користувачів.
  3. Дозволена публікація посилань на інші сайти, якщо їхній зміст не суперечить правилам цього сайту. Заборонено публікацію посилань на сайти з незаконним або сумнівним контентом.
  4. Користувачі самостійно несуть відповідальність за дотримання авторських прав при публікації матеріалів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за порушення користувачами законодавства про інтелектуальну власність, але буде оперативно реагувати на обґрунтовані скарги правовласників.
  5. Заборонено публікацію реклами, спаму та інших нав’язливих матеріалів без узгодження з адміністрацією сайту.
  6. Адміністрація залишає за собою право змінювати і доповнювати правила в міру необхідності для підтримки конструктивної атмосфери на сайті.
  7. Реєструючись на сайті, користувачі автоматично погоджуються дотримуватися цих правил.

Сайт advplus.com.ua є відкритим майданчиком для конструктивного спілкування та обміну інформацією. Ми цінуємо свободу слова і переконані, що обмеження права користувачів на використання рідної мови або публікацію законного контенту є неприпустимим і суперечить демократичним цінностям.

Ми виступаємо за вільне поширення інформації в рамках закону. Заборона публікацій тільки на підставі мови або політичних поглядів авторів суперечить свободі слова і плюралізму думок, які є фундаментом демократії.

Адміністрація сайту advplus.com.ua залишає за собою право видаляти будь-які матеріали, що прямо суперечать законодавству України. Однак право користувачів висловлювати свою громадянську позицію рідною мовою є невід’ємним і буде захищатися.