Унікальна можливість отримати освіту за кордоном

Навчання за кордоном – це прекрасна можливість отримати навички, необхідні в житті. Кожна людина розуміє важливість освіти, так чому ж не зробити її більш якісною? Саме таку можливіть дає один з міжнародних проектів в галузі освіти, пропонуючи навчання в польських ВНЗ.

Хто може вступати

В першу чергу, міжнародний проект MOJA EDUKACJA створений для українських абітурієнтів, які обирають вищий навчальний заклад. Будучи унікальною інформаційною програмою, компанія націлена на допомогу і підтримку молодих людей, охочих вступити в доросле життя. Так хто ж має право на можливість вступити на навчання до Польщі на магістратуру? Абсолютно всі. До лав студентів мають право вступити люди, які мають повну загальну базову освіту. Навіть провчившись кілька курсів в українському навчальному закладі, ви цілком зможете продовжити навчання в Польщі. Багато магістрів і спеціалістів після закінчення навчання в навчальних закладах України, відправляються до Польщі з метою отримати другу вищу освіту.

образование за границей

Куди можна вступити

Інформаційний проект співпрацює більш ніж з 500 польськими університетами. В їх число входять як державні, так і приватні установи. Наприклад, найбільші і престижні університети в Польщі вважаються Ягелонський університет у Кракові, Варшавський університет та Університет Адама Міцкевича в Познані. Ви можете отримати будь-яку спеціальність, запропоновану провідними вузами, і стати прекрасним фахівцем в цій галузі.

Повний перелік вищих навчальних закладів для вступу на магістратуру можна знайти на сайті компанії. Щоб не розгубитися остаточно у виборі, завжди можна звернутися за допомогою до співробітників проекту. Компанія знає всі особливості кожного з ВНЗ, їх переваги та можливості, де навчання в Польщі для українців буде найякіснішим.

Переваги від навчання

Студенти, які вже встигли оцінити переваги, що пропонують університети Польщі, з радістю діляться своїми враженнями на сайті компанії. Виявилося, вчитися за кордоном дуже легко. По приїзду можна зустріти досить багато студентів, які розмовляють українською мовою. Програма «Moja Edukacjа» надає допомогу абітурієнтам аж до поселення в гуртожиток.

Головними перевагами освіти в Польщі є можливості. Вступивши до навчального закладу, ви забезпечуєте собі світле майбутнє, хорошу роботу за фахом і можливість проживати в одному з найкрасивіших міст країни.

  Удивительный мир украшений Swarovski
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Аватар

Evhen Zakharov

Новостной редактор, работает на сайте с 2010 года. Специализация: интернет-маркетинг, SEO, поисковые системы, обзоры профильных мероприятий, отраслевые новости. Языки: английский, русский, украинский.

Читайте также:

комментария 2

  1. Аватар Phelolie:

    Корисна стаття. Всім бажаю високої стипендії та безтурботних студентських років)

  2. Аватар Galeyan:

    Мабуть єдиний спосіб працювати за фахом.

Написать комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.