Робота в Європі: яку обрати

Кожна людина прагне бути фінансово успішною і мріє досягнути успіхів у кар’єрі. Для реалізації своїх задумів чимало чоловіків і жінок вдаються до пошуків нового: здобувають нові знання, освоюють нові професії. Часто такі способи реалізації не обмежуються територією України. Багато людей виїжджає в Європу, щоб знайти там підходящу роботу.

Популярні вакансії для українців

Чимало європейських країн за останні десять років прийняло наших громадян на роботу. На сьогодні можливість поїхати туди на заробітки є в більшості для молодих людей певних професій. Офіційне працевлаштування в більшості пропонується медикам, програмістам. Так, для українських лікарів можлива робота в Німеччині, Польщі, Бельгії. Практично у будь-якій країні спостерігається попит на спеціалістів по будові та водіїв.

У аграрних країнах українці часто їдуть працювати на фермах, сільськогосподарських підприємствах. Так, є агентства, які організовують цілі групи людей для виконання сезонних робіт в теплицях, на полях, в садах. Нашим заробітчанам найчастіше пропонується така робота в Польщі, Фінляндії, Італії, Греції, Іспанії.

Серед жінок найбільшим попитом користуються вакансії, що стосуються догляду за дітьми і людьми похилого віку, прибирання. Молоді дівчата охоче працевлаштовуються офіціантками, покоївками.

Етапи працевлаштування

Щоб знайти підходящу вакансію, можна піти двома шляхами: шукати інформацію на різних сайтах або звертатися до спеціальних фірм-посередників. Перший спосіб дещо важчий і ризикованіший. Адже оголошення часто розміщають аферисти, які ніякої роботи насправді не мають, а лише хочуть ошукати довірливого клієнта. Тому краще звертатися до перевірених агентств з працевлаштування, в яких досвідчені спеціалісти допомагають підібрати робоче місце.

Незалежно, яким способом шукати роботу, слід підготувати резюме на англійській мові, вказавши в ньому усі професійні якості, досвід роботи. До складання резюме варто відноситися відповідально. В ньому слід викласти повну характеристику своїх вмінь, щоб роботодавець зміг оцінити потенційного працівника.

Поки триває пошук роботи важливо займатися вивченням іноземної мови. Без знання мови країни, в якій планується працевлаштування, отримати очікувані заробітки не вдасться.

Якщо робота знайдена, наступним кроком є підготовка паперів на візу. Роботодавець повинен оформити запрошення, на основі якого майбутній працівник зможе відкрити робочу візу.

Про зарплати

У різних країнах оплата праці одного і того ж спеціаліста дещо відрізняється. Розмір зарплати залежить також від рівня кваліфікації працівника, кількості робочих годин та діючої в країні податкової ставки на доходи. Найменші заробітки отримують українці в Польщі. А найбільш вигідною вважається робота в Англії, Бельгії і Швеції.

Поделитесь этой записью

Редактор, работает над проектом с 2010 года. Специализация: интернет-маркетинг, обзоры профильных мероприятий, отраслевые новости. Языки: английский, русский, украинский.

ADVplus
Добавить отзыв или комментарий

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.