Етиленгліколь Етиленгліколь

Етиленгліколь: які особливості має?

Етиленгліколь – типовий представник групи спиртів. Його можна зустріти у складі великої кількості хімічних засобів. Проте, його вживання категорично заборонено. Бажаєте купити в Україні етиленгліколь? Тоді ви можете зробити вибір в інтернет-магазині “Система Оптимум”. В асортименті можна ознайомитись з великим вибором товарів, та купити їх за ціною виробника.

Незважаючи на те, що речовина була отримана понад 150 років тому, вона не відразу стала настільки популярною в промисловості. Спочатку його використовували як заміну гліцерину, з метою виробництва вибухових речовин. За фізичними властивостями – це рідина без запаху із солодким смаком. Елемент може з’єднуватися з водою, що дозволяє успішно використовувати його у промисловості.

Як отримують етиленгліколь?

Виробництвом речовини у великих масштабах зайнялися ще на початку минулого століття. Тоді його видобували методом окислення етилену до його оксиду. Деякий час такий метод був єдиним. Але трохи пізніше, його почали отримувати за допомогою насичення оксиду етилену водою, з додаванням сірчаної та ортофосфорної кислоти. Такий метод виявився кращим, тому що при отриманні речовини, в ньому була менша кількість домішок.

Де застосовується етиленгліколь?

Основна сфера застосування – засоби обробки техніки. У доступі можна зустріти безліч засобів для автомобілів на його основі:

  • Більшість речовини використовується для виробництва гальмівних рідин або антифризів;
  • Речовина може боротися з корозією;
  • Етиленгліколь є важливою частиною тосолу;

Іншими поширеними сферами застосування речовини є:

  • Виробництво антисептиків;
  • Виготовлення засобів проти замерзання;
  • Виробництво наповнювачів для гідравлічних систем та хімічних засобів для побутового використання;
  • Дезінфекція приміщень;
  • Охолодження техніки та автомобілів;

Це далеко не повний перелік напрямків, у яких використовується речовина. Для представленого двоатомного спирту знайшлося багато можливостей застосування. Але важливо знати, що незважаючи на свою практичність, речовина є небезпечною, і може нашкодити людині.

Отруєння етиленгліколем зустрічаються рідко, але досить небезпечні. При попаданні речовини всередину, потрібно відразу звернутися до медичної допомоги. Потрібно вжити всіх заходів для того, щоб етиленгліколь не потрапив усередину організму.

Купівля речовини

Купити етиленгліколь можна в інтернет-магазині «Система Оптимум». В наявності якісний товар від відомих виробників. Купити його ви можете у будь-якій кількості. Бажаєте зробити покупку? Тоді відвідайте офіційну сторінку https://www.systopt.com.ua/ та оформіть замовлення. Виникли питання? Отримати відповіді на них ви можете у спеціалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.