Apple Apple

Чому iPhone став таким популярним

Чи чули ви колись від власників яблучних телефонів, що вони більше ніколи не куплять собі гаджети на андроїді? І це думка не однієї людини, так вважає велика кількість користувачів iPhone. Щодо унікальності цієї американської техніки, то спочатку розробники створили широку рекламну кампанію. Але якби продукція не відповідала гарній маркетинговій стратегії, згодом продажі скоротилися б. Оскільки якість і можливості техніки були на високому рівні, товар розійшовся дуже швидко. Уже 16 років корпорація Apple випускає нові моделі iPhone, а попит на них тільки збільшується. У чому ж секрет їхньої популярності — дізнаєтеся зі статті.

Головна перевага — технічні можливості

Усі моделі iPhone працюють на власній операційній системі — iOS. У ній немає встановленого за замовчуванням «сміття» у вигляді додаткових налаштувань і непотрібних застосунків. Розробники пропонують тільки той набір функцій і програм, без яких дійсно важко обійтись.

Система iOS є закритою, тобто завантажувати музику можна лише із застосунку iTunes, а картинки та фото не передаються через Bluetooth. Такий підхід дав змогу захистити пристрій від вірусів та інших небезпек, які несуть загрозу функціонування програмного забезпечення. iOS працює дуже швидко, додатки розгортаються майже миттєво. Система тягне будь-які ігри та важкі мобільні застосунки, навіть якщо це стара модель.

У кожному телефоні розробники застосовують передові технології та інновації. Саме через це така значна різниця в ціні між гаджетами на андроїді та iOS, її можна відстежити тут: https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946. Наприклад, сканер Touch ID в iPhone 5S викликав стільки позитивних вражень, що потім інновація охопила весь світ. Пізніше покупців підкорила технологія Face ID, яка була розроблена саме компанією Apple для 10-ї моделі айфона.

Що ще підкорило користувачів техніки Apple

Звісно, вартість смартфона для українців не назвеш низькою, і ви можете самі в цьому переконатись, якщо подивитесь на асортимент продукції: https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/producer=apple. Але така ціна гаджета абсолютно йому відповідає, тому що компанія проводить дуже багато інноваційних досліджень і розроблень. В айфона є ще такі плюси:

  • оригінальний дизайн;
  • простота використання навіть для новачків;
  • якісна і яскрава анімація;
  • зручність користування клавіатурою;
  • відсутність програмних помилок.

Бренд є престижним. Ще нікому у своїй галузі не вдалося створити такий імідж і особливе ставлення до власного імені, як Apple. Коли виходить нова модель смартфона, люди вишиковуються в чергу за день-два, щоб стати власником бажаного гаджета. Так, є інші виробники, які пропонують телефони не гірші, а може, й навіть кращі за деякими параметрами, але такої унікальної культури немає в жодної торгової марки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.